Wybory samorządowe w Śremie – Konwencja wyborcza PiSu

Wrzesień 24, 2018

Konwencja wyborcza PiS, która odbyła się na początku września w sali Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie.

Więcej

Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasną Górę.

Wrzesień 17, 2018

W każdą trzecią sobotę i niedzielę września odbywa się Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasną Górę. Główna msza św. odbyła się w niedzielne przedpołudnie na jasnogórskich błoniach. Wzięło w niej udział ponad 20 tys. osób. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę. Warto zaznaczyć, że Pielgrzymka Ludzi Pracy po raz pierwszy zorganizowana została w 1983 r. przez bł. ks. Jerzego Popiełuszkę (kapelana i obecnie patrona NSZZ Solidarność).

Więcej
Robert Piątek, kandydat na Burmistrza Śremu...

Robert Piątek, kandydat na Burmistrza Śremu…

Wrzesień 10, 2018

Kochani, dziękuję za dzisiejsze przybycie. Dziękuję, że byliście ze mną wczoraj, dzisiaj i z góry dziękuję za to, że będziecie ze mną jutro, w co ogromnie wierzę. Dzisiejszy wieczór jest wyjątkowy. To dzisiaj oficjalnie rozpoczęła się droga, w której potrzebuję Waszego wsparcia. Dzisiaj rozpocząłem drogę, którą mam nadzieję razem z Wami będę podążał. Chciałbym zostać Burmistrzem Śremu. Burmistrzem, który nie tylko będzie zarządzał miastem, ale również, a może przede wszystkim pomagał każdemu z Was. Rozwiązywał duże problemy, ale również te małe, które pomogą Wam w codziennym życiu. Chciałbym zostać burmistrzem zwykłych ludzi, a nie elit… Minuty… za chwilę rozpocznie się oficjalna droga. Trzymajcie kciuki (y) pic.twitter.com/tmobGwoabo — Robert Piątek (@robertpiate) 10 września 2018

Więcej
W walce o Śremski Ośrodek Onkologiczny

Z dr. Krzysztofe Rożnowskim w walce o Śremski Ośrodek Onkologiczny

Lipiec 25, 2018

Po upadku Centrum Medycznego ,,Małgorzata” Radny Rady Powiatu Robert Piątek w imieniu mieszkańców Powiatu Śremskiego aktywnie wspomaga dr. Krzysztofa Rożnowskiego w rozwiązywaniu problemów z jakimi boryka się śremska placówka onkologiczna.

Więcej
Gościliśmy młodzież z Hiszpanii, która przyjechała na zaproszenie SM w Śremie

Gościliśmy młodzież z Hiszpanii, która przyjechała na zaproszenie SM w Śremie

Lipiec 12, 2018

Gościliśmy w Spółdzielni Mieszkaniowej młodzież z Hiszpanii, która przyjechała do naszego miasta na zaproszenie Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego.

Więcej
Nocleg w Domu Pielgrzyma i dołączenie do Grupy 21 Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę

Nocleg w Domu Pielgrzyma i dołączenie do Grupy 21 Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę

Lipiec 10, 2018

W dniach 2-4 lipca 2018 r. uczestniczyłem w Kaliszu w spotkaniu samorządowym zorganizowanym, przez struktury PIS. Byliśmy razem z Jerzym Cieślewiczem (Przewodniczącym Rady Nadzorczej oraz Klubu Gazety Polskiej).

Więcej
O tym, co ważne jest dla Polski oraz o tym, co ważne jest dla Śremu

O tym, co ważne jest dla Polski oraz o tym, co ważne jest dla Śremu

Lipiec 2, 2018

W niedzielę, 1 lipca posłowie Prawa i Sprawiedliwości Marcin Horała i Witold Czarnecki spotkali się z mieszkańcami Śremu. Miałem przyjemność prowadzić to spotkanie za które bardzo dziękuję. Była to kolejna wizyta posłów PiS w ramach cyklicznych spotkań “Polska jest jedna”.

Więcej
Marszu za życiem, który odbył się 26 maja 2018 w Śremie

Ludzkie życie jest największą wartością

Maj 27, 2018

26 maja 2018 roku odbył się w Śremie Marsz dla Życia. Marsze dla Życia i Rodziny organizowane są w celu publicznego świadectwa o podstawowej wartości ludzkiego życia od poczęcia oraz rodziny opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny, otwartym na przyjęcie i wychowanie dzieci.

Więcej
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Marzec 2, 2018

W ramach powiatowych obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1 marca 2018 r. w auli Zespołu Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II w Śremie został zaprezentowany spektakl pt. „Rotmistrz Pilecki. Żołnierz Niezłomny”. Z nieskrywaną dumą mogę się pochwalić, iż organizowane przez Starostwo Powiatowe obchody są z mojej inicjatywy.

Więcej

Śremski szpital w sieci szpitali II stopnia – mamy w tym swój udział

Lipiec 25, 2017

Śremski szpital ma zapewnione bezpieczeństwo (wywalczyliśmy drugą karetkę)  i większe finansowanie, gdyż znalazł się w sieci szpitali II stopnia. Zarówno ja, jak i pozostali radni śremskiego PIS – u mają w tym swój udział.

Więcej